Історія
22.08.2016
TM Ruta партнер Сорочинського ярмарку - 2016
img

Вже п’ятий рік поспіль торгова марка Ruta партнер національного Сорочинського ярмарку, якій традиційно проходить у серпні на батьківщині письменника Миколи Гоголя у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

До 25-річниці незалежності України цьогорічний ярмарок пройшов під гаслом «Розквітає ярмарок – квітне Україна!». Сорочинський ярмарок-2016 відвідала рекордна кількість гостей, понад півмільйона чоловік. Свою продукцію на ярмарку представили провідні українські виробники та зарубіжні делегації з В’єтнаму, Індії, Шрі-Ланки, Пакистану, Білорусі, Грузії та Азербайджану,

ПАТ «ВГП» долучилося до цього загальнонаціонального свята надавши гостям ярмарку можливість користуватись своєю високоякісною продукцією: туалетним папером, паперовими рушниками, столовими і косметичними серветками та носовими хустинками. Наймолодшим нашим споживачам і їхніх мамам промоутери нашої торгової марки роздали подарунки – носові хустинки, адже TMRuta від щирого серця піклується про своїх покупців.

ПАТ «ВГП» завжди з задоволенням бере участь у Сорочинському ярмарку, адже гарні відгуки про високу якість нашої продукції та плідна співпраця з організаторами ярмарку це найкраще визнання нашої багаторічної праці.