Історія

27.08.2015
Ruta - м’який партнер Сорочинської ярмарки
img

З 17 по 21 серпня в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області пройшов традиційний Сорочинський ярмарок.Уже четвертий рік поспіль торгова марка Ruta виступає партнером цього заходу.

Цього року ярмарок видався надзвичайно масштабним, цікавим та пізнавальним: було чимало гостей не тільки з усіх куточків України, а й з ближнього зарубіжжя - Білорусі, Грузії, Польщі.
ПАТ «ВГП» достойно представило торгову марку Ruta – усім гостям наші промоутери дарували носові хустинки Ruta бальзам, учасники та гості Сорочинець мали змогу спробувати якісний супер поглинаючий тришаровий паперовий рушник Ruta Selecta та двошаровий рушник Ruta Universal, і безумовно у кожній гігієнічній кімнаті був присутній наш папір Ruta Selecta та Ruta Classic.
На території фестивалю майоріли банери з логотипом Ruta, доносячи до відвідувачів основні цінності, що закладені в емоційну складову нашого бренда – піклування від серця.
Позитивні відгуки від гостей про якість продукції, безліч слів вдячності за партнерство від організаторів - наша нагорода за співпрацю у підтримці національного дійства, що з кожним роком набуває все більших розмахів та визнання.