Історія
3.06.2020
Навчання з можливістю працевлаштування в нашій компанії
img

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТ!

Бажаєш розпочати свою кар’єру на підприємстві ПрАТ «ВГП», яке займається виробництвом санітарно-гігієнічної продукції з натуральної целюлози ТМ «Рута»?

Компанія підтримує молодь, яка здобула освіту в галузі целюлозно-паперової і хімічної промисловостей та надає всі можливості для працевлаштування студентам Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". 

Запрошуємо на навчання за спеціальністю:

61 - «Хімічні технології та інженерія». Можливий вступ на освітні ступені: Бакалавр (термін навчання 4 роки); Магістр (термін навчання 1 р. 4 міс.) • Достатня кількість державних місць! • Поселення в гуртожиток. В процесі навчання Ви матимете змогу отримати практичні знання, а в подальшому працевлаштуватись в компанії, яка є одним із лідерів серед українських виробників санітарно-гігієнічної продукції та успішно функціонує на ринку вже 20 років – ПрАТ «ВГП»!

Консультації з питань щодо вступу та подання документів на навчання: Доцент Черьопкіна Романія Іванівна - т. 096 363 71 13, chromi5@ukr.net

Сайт кафедри: https://eco-paper.kpi.ua/