Історія

16.05.2018
​Компанія ПрАТ «ВГП» сертифікована за міжнародним стандартом FSC
img

Компанія ПрАТ «ВГП» сертифікована за міжнародним стандартом FSC

В березні 2018 року компанія ПрАТ «ВГП» успішно пройшла сертифікацію ланцюга постачання за міжнародним стандартом FSCта отримала ліцензію за кодом FSC-C140859.

Наша компанія вже давно є одним з провідних українських виробників санітарно-гігієнічної продукції і FSC сертифікація стала найкращим способом заявити про прозорість і екологічность нашої діяльності. Разом із цим сертифікація на відповідність стандарту такого рівня дозволить компанії ПрАТ «ВГП» ще більш впевнено виходити з сертифікованою продукцією на міжнародні екологічно чутливі ринки.

FSC (Forest Stewardship Council / Лісова опікунська рада) - міжнародна організація, яка створила систему підтвердження екологічної та соціальної відповідальності управління лісами. ЇЇ місія полягає у просуванні екологічно відповідального, соціально вигідного і економічно життєздатного управління лісами в світі. Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт www.fsc.org.

Ті, хто сертифікують своє виробництво, і ті, хто купує сертифіковану продукцію, фактично роблять одну справу - сприяють кращому управлінню лісами і їх збереженню в інтересах майбутніх поколінь. FSCдопомагає піклуватися про ліси і тварин, для яких ліс - це дім. І ми раді долучитися до такої глобальної справи*.

*Важливо: FSC-сертифікованою є та продукція, що позначена такою в товаросупровідних документах.